سفارش تبلیغ
صبا ویژن

حامیان سردار مهدی سعادتی

اهداء جوایز ویژه به روزه داران ماه رجب - حامیان سردار مهدی سعادتی

ایران
حامیان سردار مهدی سعادتی

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش خبرگزاری آخرت: به کلیه کسانی که به سن تکلیف رسیده و از یک تا سی روز در این ماه (ماه رجب) روزه گرفته بودند طی مراسم باشکوهی جوائزی مافوق تصور آنها داده شد.

گوشه هایی از این مراسم را به صورت نوشتاری تقدیم می گردد. برای دیدن این مراسم باید نفس قطع گردد و به دیار باقی رفته باشید.

مجری برنامه:لطفا رجبیون بلند شوند و برای گرفتن جوائز خودشون به جایگاه تشریف بیارن.

تذکر:مستحضر باشید رجبیون کسانی هستند که در دنیا در روزهای گرم تابستان موقعی که ما داشتیم آب سرد تگری نوش جان می کردیم این آقایون تو اون گرمای بالای چهل درجه برای رضایت و خوشنودی پروردگارشون روزه می گرفتند.

شرکت کنندگان: خیلی دلشوره دارم. امیدوارم حداقل یک روز از روزه ما هم قبول شده باشه و اسم ما هم جزء برندگان خوانده بشه

مجری برنامه:آقای صادقی با یک روز، روزه قبول شده.در حکم جائزه ایشان آمده است:

هر که یک روز از ماه رجب را با ایمان و برای رضای خدا روزه بدارد، به ‏نعمت رضوان بزرگ الهی نایل آید، و روزه‏اش در آن روز خشم خداوند را فرو می‏نشاند. و هنگامی که روزه اش را برای خداوند خالص گرداند ، پاداش آن را به چیزی جز حسنات دنیا نمی توان داد؛ و برای روزه دار هنگامی که شب می کند ده دعای مستجاب است. اگر چیزی از خواسته های دنیوی بخواهد خداوند عز و جل به او بخشد و گرنه برای او از پاداش بهتر از آن چیزی که اولیاء و احباء و اصفیای الهی بخواهند، ذخیره آخرت قرار می دهد.

مجری برنامه:نفر بعدی آقای اسلامی با سه روز، روزه قبول شده.در حکم جائزه وی نوشته شده است:

هر کسی سه روز از ماه رجب را روزه بدارد، خداوند عز و جل میان او و آتش دوزخ خندق یا پرده ای به طول هفتاد سال راه قرار می دهد و هنگام افطار بنده روزه دارش، به او می گوید: حقت بر گردنم واجب شد و محبت و دوستی ام برایت لازم شد.  ای فرشتگانم شما را گواه می گیرم که گناهان گذشته و آینده اش را بخشیدم.

مجری برنامه: آقای منصوری با ده روز، روزه قبول شده. در حکم جائزه آمده است:

هر کسی ده روز از ماه رجب را روزه دارد، خداوند عز و جل دو بال سبز آراسته به در و یاقوت می دهد که با آن دو بال سوی بهشت می رود از سر پل صراط همانند برق تند و تیزی می پرد؛ و خداوند بدیهایش را به خوبی ها و حسنات تبدیل می کند و نامش را در گروه مقربان به پا کننده قسط و عدل می نویسد ، گویی که او بنده خدای عزیز و بزرگی است که هزار سال شب زنده دار و شکیبا و محاسبه کننده نفس بوده است.

مجری برنامه : آقای کریمی با بیست روز، روزه قبول شده. در حکم ایشان نیزمی خوانید:

هر کسی بیست روز از ماه رجب را روزه دارد، مانند کسی است که خداوند عز و جل را بیست هزار سال عبادت کرده باشد.

 

مجری برنامه : وبلاخره بلاترین جائزه به آقای ملکی تبریزی با سی روز، روزه قبول شده،(هورا!!!!) که در حکم وی آمده است:

هر کسی سی روز از ماه رجب را روزه دارد، منادی از آسمان ندا کند: ای بنده خدا ! اما همه گذشته ات بخشیده شد و در آینده کارت را از سر گیر گویی گناهی نکرده ای، و خداوند عز و جل به او بهشت هایی می بخشد که هر بهشت آن دارای چهل هزار شهر از زر و در هر شهری چهل میلیون(هزار هزار) کاخ و در هر کاخی از آن چهل میلیون اتاق و در هر اتاقی یک میلیون سفره از زر و بر هر سفره ای از آن چهل میلیون سینی و تشت و در هر تشتی چهل میلیون از انواع و اقسام خوراکی و نوشیدنی است و برای هر خوراکی و نوشیدنی از آن، رنگی جداگانه می باشد. و در هر اتاقی چهل میلیون تخت از زر است که طول هر تخت آن هزار ذراع در دو هزار ذراع و بر هر تختی کنیزی از حوریان می باشد که بر وی سیصد گیس بافته از نور می باشد که هر گیس بافته شده از آن حوری را، خدمتکاری حمل می کند و به آن گیس ها ، مسک و عنبر آویزان ( آغشته) شده است. این گونه روزه دار ماه رجب را پاداش کامل می دهند. این نعمت ها و پاداش ها از آن کسی است که تمام ماه رجب را روزه دارد.

                                                                                    

مجری برنامه در برابر این پرسش که:  اگر کسی نتواند به سبب ناتوانی یا بیماری روزه ماه رجب را بگیرد و یا زنی است که به سبب ناپاکی نتواند روزه بگیرد، چگونه می تواند به این جوایز دست پیدا کند، به نقل از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) اظهار داشتند: هر روز یک نان به مساکین صدقه دهد؛ سوگند به کسی که جانم در دست اوست هر کسی هر روز اینچنین در راه خدا صدقه دهد به آنچه گفته شد و بیشتر از آن می­رسد. اگر همه بندگان خدا از اهل زمین و آسمان بخواهند ارزش پاداش عمل او را محاسبه کنند نمی توانند یکدهم آن چیزی را که از فضایل و درجات بهشت گفته شد محاسبه کنند.

در این هنگام یکی از حضار با شوخی گفت: حالا که وضع ما آن قدر توپ نیست تا صدقه روزانه ای بدهیم چه کنیم تا از جوایز شما محروم نمانیم؟

مجری با خنده گفت: شما که وضعتان از ما بهتر است. ولی حالا اگر به هر دلیلی نتوانستی صدقه بدهید و یا نون خوری گیرتون نیامد می توانید راه دیگری را در پیش گیرید. چون پیامبر (ص)هم در جواب این سوال که:  ای رسول خدا! کسی که ناتوان از دادن صدقه باشد چگونه می تواند به این چیزها دست یابد؟ حضرت فرمود: هر روز از ماه رجب را تا سی روز این تسبیحات را صد مرتبه بگوید: «سبحان الاله الجلیل، سبحان من لا ینبغی التسبیح إلّا له، سبحان الأعز الأکرم، سبحان من لبس العزّ و هو له اهل» (امالی صدوق صفحات 319 الی 323).

 

مجری برنامه: برندگان جوایز می توانند از نهر رجب که از شیر سفید تر و از عسل شیرین تر هستش از خودشون بعد از مراسم پذیرایی کنند.

مجری برنامه:ضمن تشکر از همه شرکت کنندگان، باستحضار اهالی دنیا می رساند،کسانی که اسمشان امروز در لیست نیامده ،روزه آنها پذیرفته نشده و جز تشنگی و گرسنگی ایی که کشیدند چیزی عایدشان نخواهد شد.

 لازم به یادآوری است ، از جمله روزهایی که تاکید ویژه بر روزه گرفتن اونها شده: سه روز اول ، روزهای سیزدهم،چهاردهم و پانزدهم، بیست و هفتم رجب(عید مبعث) و سه روز آخر این ماه می باشد.

شما با حداقل یک امتیاز(یک روز، روزه قبول شده ) می توانید از جوایز ویژه بهره مند شوید. حداقل جایزه ورود به بهشت خواهدبود. بشتابید که فردا دیر است.!

امیدوارم با دعای خیر شما موقع افطار، اسم ما هم جزء جایزه بگیران باشه.(انشاء الله). ما هم برای شما دعا می کنیم..

بزودی ترجمه کامل روایت رو براتون می گذارم.
تاریخ : یکشنبه 88/4/7 | 8:6 صبح | نویسنده : ایران | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
درباره وب

جستجودر این وبلاگ
در کل اینترنت
لینک دوستان

ویژه اسلاید اسکین
برچسب‌ها وب
آخرین مطالب
فال روزانه


آرشیو مطالب


بازدید امروز: 318
بازدید دیروز: 956
کل بازدیدها: 6857194